Samoyed za darmo,?!

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Puppy
Posty: 33
Dołączył(a): 13 sie 2017, o 23:54
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Samoyed za darmo,?!

Postprzez Ewia » 9 cze 2018, o 12:00


Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 21:06
Lokalizacja: Białystok

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez Kamadella » 9 cze 2018, o 20:24

yyy w innych jej ogłoszeniach są zdjęcia całego miotu szczeniaków...

i jeszcze opis w innym jej ogłoszeniu :shock:

"Gotowi do darmowej adopcji w nowych domach. Wyhodowane w bardzo wysokich standardach, te niepylące małe psy stanowią idealną rodzinę dla całej rodziny. Są fantastyczne dla dzieci i innych zwierząt, a ze względu na swoje wyjątkowe, niepęgujące się płaszcze są idealne dla alergików, którzy kochają psy, ale nigdy nie pomyśleli, że mogą je posiadać. Skontaktuj się, jeśli chcesz go zaadoptować. "

:stop:
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeśli nie jesteś na przedzie, widok nigdy się nie zmienia... - Lewis Grizzard
YOUTUBE - https://www.youtube.com/c/Samoyeds

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez Lexie » 10 cze 2018, o 13:08

Wydaje mi się, że to fake - nie dość, że jest duża rozbieżność miejscowości, to odpowiedź na pytanie nt. psów jest taka:

"Samojedzkie szczenięta dostępne do darmowej adopcji.
skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć
tati4roy@gmail.com
Dzięki"

- trochę strach, co wysłaliby w mailu.

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 15:06

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez madziapolice » 19 cze 2018, o 15:11

Mam pytanie to są oszuści prawda bo wczoraj pokazało się ogłoszenie o adopcji piesków ja odpowiedziałam na to ogłoszenie i mi napisala że z Francji mi wyśle szczeniaka tylko będę musiała zapłacić za ich podróż do polski

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 20:54

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez Dora » 22 cze 2018, o 21:14

To są oszuści, nie dajcie się nabrać.
Ostatnio pojawiło się mnóstwo ogłoszeń pisanych łamaną polszczyzną dotyczących darmowych adopcji rasowych szczeniaków. Zaczęłam interesować się tematem bo wydawało się to mocno podejrzane. Poszperałam w internecie i na wszystkich forach opisana ta sama historia: Ktoś przez sytuację życiową zmuszony jest oddać szczeniaka jednak aktualnie nie ma go w Polsce. Dlatego trzeba przelać przykładowo 200 euro na pokrycie kosztów transportu psiaka. Kiedy przelew zostanie zrealizowany kontakt się urywa a zainteresowani ogłoszeniem nie zobaczą już ani 200 euro, ani uroczego pieska ze zdjęć.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:10
Lokalizacja: Zaścianki

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez RmK » 24 cze 2018, o 19:58

"ZA DARMO" jest ser w pułapce na myszy. Warto o tym pamiętać 8-)
Obrazek

Bejbik
Posty: 5
Dołączył(a): 7 gru 2018, o 10:29

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez nisia90 » 7 gru 2018, o 11:15

Znalazłam ogłoszenie w sieci, podali mi maila i go wygooglowałam - tak trafiłam tutaj. Pół roku później, a ogłoszenia dalej te same... Też mi to śmierdziało. Tym bardziej że w ogloszeniu jest info, ze dostarczą pieska w każde miejsce... Z ciekawości napisałam maila do nich, ale póki co cisza.

Bejbik
Posty: 5
Dołączył(a): 7 gru 2018, o 10:29

Re: Samoyed za darmo,?!

Postprzez nisia90 » 7 gru 2018, o 11:51

To jest odpowiedź:

Cześć,

Przyjmij ciepłe wielkanocne pozdrowienia z tego końca i dziękuję za zainteresowanie moim wspaniałym męskim Samoyed . Został sprawdzony i przyjdzie ze wszystkimi dokumentami. Szczenię jest bardzo zabawne i ma absolutny, dobry temperament, ponieważ uwielbia też bawić się z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi (zwierzętami domowymi).
Ma 12 tygodni i oddaję go do adopcji bez opłat za adopcję, dzieje się tak dlatego, że przenieśliśmy się z powrotem do pary bez zwierząt domowych z naszym napiętym harmonogramem prac, dlaczego nie możemy dłużej trzymać szczeniaków. Będę bardzo skłonny dać ci szczenię, jeśli możesz obiecać mi, że nigdy go nie sprzedasz, a także zwrócić się do mnie z odpowiedziami z naszego pytania poniżej, aby móc zorientować się, dokąd ta ukochana będzie zmierzać
- Masz już wcześniej zwierzaka?
- Czy masz lekarza weterynarii?
- Gdzie dokładnie się znajdujesz
- Czy chcesz wziąć szczeniaki?
- Czy masz kochające dzieci w domu?
- Daj mi krótki opis twojego środowiska?
- Czy dbasz o szczenię jak własne dziecko?
- Czy weźmiesz oba lub tylko jeden?
Wszystko, czego potrzebuję, to po prostu bardzo troskliwy i kochający dom dla naszego ukochanego, gdzie będą dobrze kochani i rozpieszczani do zgnilizny.

Dziękuję i będę czekał na ponowne przeczytanie.

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości