Samoyed do adopcji

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 11:21

Samoyed do adopcji

Postprzez Mamooth » 19 gru 2018, o 19:50

Witam
oddam 2,5 letniego psa z rodowodem zakupionego w Nowym Sączu, hodowla "Powiew Północy",
- ojciec: Cabaka's Gambler of Yacker (Ch.Pl. Mł.Ch.Pl)
- matka: Snow Ardeny Powiew Północy (FCI)
Z racji zmiany miejsca zamieszkania jestem zmuszony oddać psa. Wychował się z dwójką dzieci, nie wykazuje najmniejszej agresji, bohaterem też nie jest, chyba że zobaczy kota... ;)
Mieszka w domu i na ogrodzie, żywi się Arionem, więcej info i foto na maila.

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 11:21

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez Mamooth » 24 gru 2018, o 13:05

W związku z zapytaniami, informuję iż adopcja = pies za darmo, formalnie i prawnie - umowa przekazania psa.
Szukam domu dla psa wśród miłośników rasy.

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 16:00

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez krysia1133@wp.pl » 2 sty 2019, o 19:13

Witam,

Czy aktualne?

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 11:21

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez Mamooth » 7 sty 2019, o 17:39

Witam,
proszę się kontaktować z użytkownikiem #yellowdream.

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 18:50

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez yellowdream » 8 sty 2019, o 13:05

Pies został przeze mnie adoptowany, jednak mój pies (również samoyed) go prześladuje. Dokuczanie stało się na tyle poważne, że waham się z decyzją czy nie lepiej byłoby znaleźć psu nowy dom by zaoszczędzić mu dodatkowego stresu, którego ma i tak w nadmiarze z powodu zmiany otoczenia.
Tym razem najlepszą opcją byłby dom bez psów i kotów, żeby wykluczyć kolejny konflikt.
Jakiekolwiek pytania proszę zadawać w wiadomościach prywatnych.

BIS Puppy
Posty: 89
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 21:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez EwaM. » 8 sty 2019, o 16:26

A może zanim zaczniecie szukać kolejnego domu, postaracie się o jakąś poradę u behawiorysty? Szkoda się tak szybko poddawać, tym bardziej, że kontakty między zwierzętami często można wypracować.

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 18:50

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez yellowdream » 8 sty 2019, o 18:50

Decyzja nie jest jeszcze ostateczna, cały czas je obserwuję. Jednak widać że adoptowany pies coraz bardziej się wycofuje i zamyka pomimo mojej pracy. Sytuacja z dnia na dzień jest gorsza, a nie chcę żeby przez moje dobre chęci posiadania dwóch psów któryś ucierpiał.

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2019, o 16:02

Re: Samoyed do adopcji

Postprzez mars » 28 lut 2019, o 16:06

yellowdream napisał(a):Decyzja nie jest jeszcze ostateczna, cały czas je obserwuję. Jednak widać że adoptowany pies coraz bardziej się wycofuje i zamyka pomimo mojej pracy. Sytuacja z dnia na dzień jest gorsza, a nie chcę żeby przez moje dobre chęci posiadania dwóch psów któryś ucierpiał.
Jeśli piesek jest do adopcji to proszę o wiadomość, chętnie się zaopiekujemy pieskiem, co prawda mamy kotka, ale bardzo dobrze dogaduje się z psami.

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości