The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Mioty przeszłe / Past litters
Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Winterfield » 29 lip 2013, o 17:18

Spulik, mówiłam, że to grzeczne spanie w ogródku to na pewno cisza przed burzą ;)
Dziękujemy bardzo, że mieliśmy możliwość poznania cudownych właścicieli Prady i mam nadzieję, że kontakt nie zaniknie :) Prada znalazła bardzo sympatycznych właścicieli i mają u mnie ogromnego plusa, bo już pierwszego dnia dostałam zdjęcie Prady w nowym domu :mrgreen: :mrgreen:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Winterfield » 29 lip 2013, o 22:40

I jeszcze specjalnie dla Spulik - rodzinna fotka przed wyjazdem Prady :)
Tatuś, córunia i babcia Aria :)

Obrazek

mam dużo zdjęć miotu "P", jutro postaram się je ogarnąć.
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Posty: 199
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 16:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez magda1 » 29 lip 2013, o 23:53

Poznaliśmy już naszą małą sąsiadeczkę Parde, jestem nią zachwycona!!! To aniołek taki mały, milion buziaków już od niej dostałam :D …Nala od samego początku z zębiskami leciała nie dało jej się wycałować :x a Parda to pieszczocha mała :D …. Jest przesłodka :D !!!

Przy okazji nagrałam telefonem dwa filmiki z dzisiejszego spotkania ;)

Spotkanie przed płotem:
http://www.youtube.com/watch?v=5uqESvij ... e=youtu.be

odwiedzinki i wspólna zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=7B2SKzx3 ... e=youtu.be

Junior
Posty: 174
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 14:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Ksienrzniczka » 30 lip 2013, o 00:53

Nala jest przepiękną panną, a Prada to uroczy, malusi, jeszcze nieporadny misio. Rozpłynęłam się przy filmie z zabawy. Cudne dziewczynki!

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Gandalf » 30 lip 2013, o 10:09

Jak szybko ten czas zleciał ani się nie obejrzeliśmy a tu maluchy już w swoich domkach ;) Bardzo się cieszę że Prada już na forum no i oczywiście jej właściciele :mrgreen:

spulik napisał(a):Matce chrzestnej Prady ( Agnieszce od Szinuka ) dziękujemy za prezencik.....

Chrzciny się odbyły wprawdzie bez "rodziców" ale były więc prezencik jak najbardziej się należał ;) Słyszę że mała Prada poszła w dobre ręce i że będzie miała dwójkę kompanów do zabawy , po prostu nie mogło być lepiej :twisted: Teraz tylko życzyć Wam mnóstwa wspaniałych lat razem . Malutka jest przeurocza bardzo kontaktowa i odważna .

Filmik z zabawy Prady z Nalą przeuroczy fajnie że ma samoyedzie towarzystwo tak blisko :mrgreen:
Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Achaja » 30 lip 2013, o 12:12

Ależ Nala jest delikatna :D Swoją drogą chyba jeszcze urosła od czasu kiedy ją widzieliśmy w szczecinie. Wygląda fantastycznie...

A maleństwo? Jak to maleństwo przesłodkie!
Obrazek

BIS Puppy
Posty: 92
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 18:03

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez milka249 » 30 lip 2013, o 15:08

Świetne zdjecie !! :)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Winterfield » 30 lip 2013, o 15:35

Milka, Ty tu zdjęć nie chwal, tylko pisz jak tam Presley w nowym domu się odnalazł!
Presley został mi ukradziony sprzed nosa, zanim dojechałam do hodowli :( nie miałam więc okazji tego jednego brzdąca wycałować. Także bardzo proszę o relacje! :D
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Puppy
Posty: 92
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 18:03

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez milka249 » 30 lip 2013, o 17:37

Presley świetnie , co 3-4 godziny budzi nas w nocy ze chce wyjsc , burze traktuje jak nic nadzwyczajnego :)
jak wychodzimy sami to piszczy przez chwilke , ale pozniej jest spokój ( mam dobry wywiad :p )
jak narazie nic nie gryzie ,jedynie swoje zabawki , jest strasznie pojetny.
albo spi albo domaga sie zabawy.
a swoje legowisko poczatkowo omijał i spi na kafelkach w kuchni ( wcale nie zmuszam go do tego zeby spac u siebie , bo wiadomo , sa straszne upały a on szuka miejsca gdzie mu najlepiej je zniesc)
jednakze ostatnio swoje legowisko traktuje jako wspaniała kuwetke , jak nie zdazymy ubrac butow i z nim wyjsc to wlasnie tam wystawia swoj bialy kuperek.
Ogolnie rewelacja , piszczy jak czuje potrzebe wyjscia ,jednakze trzeba go bacznie obserwowac zeby sie nie zgapic , bo czasami " popuszcza"
i oczywiscie mniewa czkawki ktore strasznie go denerwuja, i strasznie sie slini !!:)

ma slabosc do sznurkow i butow , zwlaszcza japonek ktore tak zabawnie chlapia gdy czlowieki w nich chodza :)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: The Glow Of The Snowy Star - miot "P"

Postprzez Achaja » 30 lip 2013, o 18:08

Z tymi kafelkami to już mu chyba zostanie :) Nasza Achajka od początku wybierała chłodne miejsca na drzemki. W trzaskający mróz i zawieję najbardziej lubiła uszczelniać nam drzwi wejściowe. A mamy w nich kilkumilimetrową szparę, przez którą na prawdę wieje:D
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MIOTY / Litters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość