Pomoc dla Buffki

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 01:19
Lokalizacja: Kraków.

Pomoc dla Buffki

Postprzez Mhruu » 13 mar 2018, o 23:33

Kochani moi.. Piszę do was z prośbą o pomoc :help: Moja sunia Buffy jest chora i bardzo cierpi :( Rzepki nie chcą siedzieć na swoim miejscu, a wypadając przy każdym kroku sprawiają jej ból. Serce mnie boli, gdy widzę ten jej smutny pyszczek :cry: Jako, że bardzo kochamy naszą gwiazdeczkę, udaliśmy się do najlepszego specjalisty, który specjalizuje się w zwichnięciu rzepki. Byłam przygotowana na złe wieści, ale chyba nie na aż takie. Słowa z ust lekarza "pies odczuwa chroniczny ból" złamały mi serce i nie mogłam powstrzymać łez. Buffka potrzebuje kosztownych operacji obu łap. Na jedną z nich udało nam się uzbierać pieniądze. To po rodzinie, to coś się sprzedało. Pierwszą operację mamy za sobą :okok: Buffka jest bardzo ostrożna, powoli wraca do zdrowia i zaczyna chodzić. Czeka nas niestety jeszcze jedna operacja oraz zastrzyki na odbudowę chrząstki. Niestety tego już nie udźwigniemy finansowo, więc zwracamy się o pomoc do ludzi dobrego serca. Będziemy wdzięczny za każdy rodzaj wsparcia - czy to symboliczna kwota, czy nawet udostępnienie zbiórki. Chcemy, by Buffka nie cierpiała i była szczęśliwym samoyedem. By mogła biegać i bawić się z innymi psiakami. Naprawdę bardzo ją kochamy :cry:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/potrze ... e-pomozcie
Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Zoja » 14 mar 2018, o 00:09

Wszyscy znamy Buffke a to, że żaden pies (a zwlaszcza samoyed) cierpieć nie powinien tymbardziej musi nas zmobilizować do szybkiej akcji! Spinamy tyłki ludzie! Buffke czeka jeszcze wiele kilometrów do przebiegnięcia, każdy grosz się liczy! Wystarczy sms lub szybki przelew bez żadnych ceregieli w PayU (tak tak, zza granicy też da radę w 10s), DZIAŁAMY FORUMOWICZE!!

To oficjalny nakaz Administratorski :twisted:
:pliss:

Będzie dobrze, Julia!! :okok:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 01:19
Lokalizacja: Kraków.

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Mhruu » 14 mar 2018, o 00:14

Naprawdę bardzo wszystkim dziękuję. Ja tu tylko siedzę i wyję, wzruszona dobrocią ludzi :oops:

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Winterfield » 14 mar 2018, o 00:14

Jezus Maria (z dużych liter, coby znów zadymy o to na forum nie było) - jak zobaczyłam tą pogrubioną czcionkę od Ciebie Zoja, to się przeraziłam, żeś bana Julce wlepiła :hahaha: nie strasz ludzi!!
A Buffce oczywiście pomóc trzeba i trzymam za Buffkę mocno kciuki :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Zoja » 14 mar 2018, o 00:23

Bo to oficjalnie było! :devil: Dajemy ludzie! Kwota nie jest kosmiczna, zostało 2k szybko to ogarniemy! Stać nas na duperszwance wszelkiej maści to i Buffcia nowe nogi w mig otrzyma!

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez colekcjonerka » 14 mar 2018, o 08:15

Racja, SMS czy przelew trwają 10 sekund a pomóc mogą bardzo!!! Od nas poszło na Buffkę :ok:
Działajmy ludzie !!!

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 402
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:58
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Sesto Senso » 14 mar 2018, o 10:32

Od nas też coś poszło !!
Trzymamy kciuki za Buffkę i życzymy dużo zdrówka :love:
Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 275
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 18:41
Lokalizacja: Ścinawka Średnia

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez opoola » 14 mar 2018, o 10:57

Oczywiście trzeba pomóc trzymam mocno kciuki
Aleksandra Tarkowska
"Imperial Pearl"

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 10:48
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Kanapix » 14 mar 2018, o 11:03

I od nas poszedł "grosik"... Trzymamy kciuki mocno i za Buffke i za Ciebie :tulimy:
Nie ufam ludziom, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka.

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Lexie » 14 mar 2018, o 11:36

Pamiętaj, że na szczęście jest rozwiązanie tej sytuacji i na pewno będzie ono pozytywne! Uściski

Następna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości