Cześć

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lis 2018, o 18:25

Cześć

Postprzez Mags85 » 26 lis 2018, o 14:59

Cześć wszystkim, jestem szczęśliwa ale kompletnie wyczerpana posiadaczka 9 tygodniowej Miszy i jej wychowanie trochę mnie przerasta ;) mam zamiar zadawać tu szereg pytań doświadczonym posiadaczom samkow, pozdrawiam

Magda

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Cześć

Postprzez Zoja » 27 lis 2018, o 23:20

Zakładam że masz ją conajwyżej od 2 tygodni a już jesteś tak wyczerpana? :haha: Czy na pewno przemyślałaś swoją decyzję o zakupie psa?

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć

Postprzez Lexie » 29 lis 2018, o 09:44

Różni ludzie, różne psy, różny poziom wyczerpania :P Ja tam jestem w stanie wyobrazić, że może być dużo trudniej niż my mieliśmy na początku, niektóre psy nie dają na przykład spać ;)

Mags85, na forum niestety trudno o rozmowę - dyskusja przeniosła się na FB, tutaj takie archiwum :P

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 07:37
Lokalizacja: Bytom

Re: Cześć

Postprzez Jane_Starkiller » 12 gru 2018, o 15:27

Luzik, ja się raz na początku rozpłakałam z bezsilności i frustracji :>
...bo szczekał, bo chodził za mną, bo sikał, bo szarpał za szmatę którą próbowałam wytrzeć siuśki...
Początek jest wyczerpujący, dlatego trzeba szybko wprowadzać zasady, komendy, wychowywać ;) (bo będzie coraz gorzej!)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Świekatowo

Re: Cześć

Postprzez Przemek Winter Is Coming » 12 gru 2018, o 20:05

Witajcie!
Dużo wytrwałości i poczucia humoru w tym pierwszym okresie waszego wspólnego życia:)
Warto tutaj również zaglądać i pisać - sporo wiedzy jest tu zgromadzonej, a jak widać raz po raz ktoś zagląda i można liczyć na pomoc.
Winter Is Coming From Poland (FCI) - domowa hodowla Samoyedów :)
http://www.winteriscomingfrompoland.com
Sklep z karmami www.dognotfrog.com

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości